Jobs Description

  • CNC frézař kovů
  • Eurotec k.s.
  • SOU/SOŠ strojírenského nebo technického zaměření
  • Praxe na frézkách CNC
  • Uherský Ostroh
  • práce na plný úvazek
  • vánoční bonusy, příspěvek na závodní stravování
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis ve formátu PDF)
    nebo +420 572 420 713
    nebo osobně na personálním oddělení
  • možný ihned nebo dle dohody
  • 20.12.2018
  • 20.12.2099

Náplň práce:

  • Obsluha CNC (TAJMAC MCFV 1060) – nastavení stroje, výměna nástrojů
  • Práce s programem zpracovaným od programátora – GibbsCam
  • Najíždění referenčních – nulových bodů
  • Jednostrojová obsluha, kusová práce (max. 10 ks)
  • Práce ve dvousměnném provozu s dohledem programátora

Požadujeme:

  • Zkušenosti s programem GibbsCam výhodou
  • Znalost čtení v technické dokumentaci
  • Samostatnost i činnost v týmu
  • Spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Získaní odborné praxe v automobilovém průmyslu
  • Stabilizační prémii 1000 Kč měsíčně
  • Pravidelné bonusy jako např. vánoční bonusy a příspěvek na závodní stravování