Jobs Description

  • FINANČNÍ KONTROLOR
  • Eurotec k.s.
  • VŠ vzdělání obchodně/ekonomického směru
  • min. 2 roky zkušeností z oblastí financí/controllingu
  • výborná znalost AJ slovem i písmem, znalost NJ výhodou
  • Uherský Ostroh
  • práce na plný úvazek
  • Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis pouze ve formátu PDF)
    +420 572 420 726
    osobně na personálním oddělení
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • 8.3.2018
  • 8.3.2018
  • 8.3.2099

Vzhledem k rozrůstajícím se obchodním aktivitám naší společnosti hledáme kolegu/gyni do oddělení finanční kontroly. Pokud máte zkušenosti z oblasti podnikových financí a ekonomiky, zašlete Váš životopis ještě dnes!

Náplň práce:

  • příprava pravidelných finančních analýz, kalkulací dle potřeb společnosti
  • nastavení systému plánování a kontrolních mechanismů
  • reporting o nákladech a výnosech jednotlivých středisek
  • zpracování nákladů na jakost, kontrola cen materiálu a polotovarů v IS
  • vytváření cenových kalkulací na produkty společnosti
  • pracovat samostatně a zodpovědně na projektech

Požadujeme:

  • 2 roky zkušeností z oblastí financí/controllingu
  • zkušenost s výrobní společností (automobilového průmyslu výhodou)
  • hledáme zkušeného kandidáta, který má velmi dobré analytické myšlení, tah na branku a má přehled v ekonomii a financích
  • být aktivním členem dynamického týmu

Nabízíme:

  • zázemí silné a rostoucí výrobní společnosti
  • mezinárodní prostředí
  • podporu profesního rozvoje a růstu
  • odborná školení
  • odpovědnou a náročnou práci

Pracovní poměr

  • místo výkonu práce Uherský Ostroh