Jobs Description

  • Inženýr kvality
  • Eurotec k.s.
  • Min SŠ vzdělání technického směru, strojní nebo elektro
  • Komunikativní znalost AJ
  • Uherský Ostroh
  • práce na plný úvazek
  • vánoční bonusy, příspěvek na závodní stravování
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis ve formátu PDF)
    nebo +420 572 420 713
    nebo osobně na personálním oddělení
  • možný ihned nebo dle dohody
  • 20.12.2018
  • 20.12.2099

Náplň práce:

  • Operativní řízení kvality přiděleného oddělení
  • Neustálé zlepšování procesů na přiděleném úseku
  • Podpora zákazníků při řešení jejich připomínek a reklamací
  • Spolupráce na nových projektech
  • Práce podle standardů IATF
  • Interní, výrobkové a procesní audity

Požadujeme:

  • Praxe v oblasti kvality
  • Orientace ve výkresové dokumentaci, technické myšlení
  • Znalost IATF 16949, VDA 6.3 výhodou – ne podmínkou
  • Znalost statistických metod
  • Znalost nástrojů (8D, 5Why, apod.)

Nabízíme:

  • Dlouhodobé uplatnění v nadnárodní, stabilní, neustále se rozvíjející společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • Atraktivní bonusy (např. vánoční bonusy)
  • Příležitost pro odborné vzdělávání a školení, možnost seberealizace
  • Možnost kurzů AJ
  • Získání odborné praxe v automobilovém průmyslu
  • Firemní benefity jako například příspěvek na závodní stravování