Jobs Description

  • Konstruktér
  • Eurotec k.s.
  • VŠ (ÚSO) strojního zaměření
  • Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
  • Uherský Ostroh
  • Práce na plný úvazek
  • Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis pouze ve formátu PDF)
    +420 572 420 726
    osobně na personálním oddělení
  • 3.11.2016
  • 3.11.2016
  • 3.11.2020

Hledáte práci, která Vás bude bavit a využijete v ní veškerý svůj potenciál? Přidejte se k nám!

Náplň práce:

  • řešení konstrukčních úkolů v oblasti jemné mechaniky, automatizačních prvků a robotiky
  • návrhy konstrukčních úprav stávajících výrobních linek a zařízení
  • spolupráce při vývoji nových výrobních linek a zařízení pro elektrotechnickou výrobu

Požadujeme:

  • znalost práce v programu Inventor výhodou, popř. jiného 3D programu
  • specializace v oboru výrobních systémů s průmyslovými roboty a manipulátory výhodou
  • základní znalost NJ nebo AJ

Nabízíme:

  • získání vysoce odborné praxe či další rozvoj v oboru
  • mladý kolektiv
  • interní zaškolení s možností dalšího odborného vzdělávání a rozvoje
  • příspěvky na závodní stravování
  • dobré platové podmínky