Jobs Description

  • Mechanik poloautomatických linek
  • Eurotec, k.s.
  • SOU/SOŠ (strojírenského/technického zaměření)
  • specializace elektronika/automatizace výhodou
  • zkušenost s vývojem ve výrobě výhodou
  • Uherský Ostroh
  • Práce na plný úvazek
  • příspěvek na stravování, jazykové kurzy, roční prémie
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis pouze ve formátu PDF)
    +420 572 420 726
    osobně na personálním oddělení
  • možný ihned nebo dle dohody
  • 15.8.2017
  • 15.8.2017
  • 15.8.2067

Výrobce elektronických a elektrotechnických komponentů pro automobilový a spotřební průmysl, Eurotec, k.s., přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici Mechanik poloautomatických linek.

Náplň práce:

  • montáž pracovních stanic výrobních linek – mechanika, pneumatika
  • podíl na vývoji a stavbě automatizovaných linek
  • testy funkčností

Požadujeme:

  • znalost měřící a automatické techniky
  • maximální zručnost a spolehlivost
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • aktivitu, spolehlivost, flexibilitu

Nabízíme:

  • zajímavé platební ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • příspěvek na závodní stravování
  • získání odborné praxe v automobilovém průmyslu
  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • jazykové kurzy
  • roční prémie