Jobs Description

  • Mechanik, seřizovač výrobních linek
  • EUROTEC, k.s.
  • ÚSO/SOU vzdělání strojní nebo elektro
  • ideálně mechanik-elektronik
  • praxe v oblasti elektroniky či jemné mechaniky
  • Uherský Ostroh
  • práce na plný úvazek
  • získání vysoce odborné praxe či další rozvoj v oboru, mladý kolektiv, interní zaškolení s možností dalšího odborného vzdělávání a rozvoje, příspěvky na závodní stravování, dobré mzdové podmínky
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis pouze ve formátu PDF)
    +420 572 420 726
    osobně na personálním oddělení
  • možný ihned
  • 28.3.2017
  • 1.6.2016
  • 31.12.2050

Hledáme nové kolegy pro posílení týmu našich údržbářů a seřizovačů. Pokud máte strojní či elektro vzdělání, min. 1 rok zkušeností na obdobné pozici, pošlete nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce:

  • zajišťuje odstraňování závad a poruch na strojích a zařízeních
  • ve spolupráci s vedoucím údržby navrhuje možná zlepšení
  • zodpovídá za kvalitu produkovanou svěřenými stroji a zařízeními
  • provádí pravidelné preventivní opravy strojů a zařízen

Požadujeme:

  • min ÚSO/SOU vzdělání technického směru, strojní nebo elektro
  • praxe v oblasti elektroniky či jemné mechaniky výhodou
  • odpovědnost, svědomitost, přesnost, samostatnost

Nabízíme:

  • nabízíme zajímavé platební ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • příspěvek na závodní stravování
  • získání odborné praxe v automobilovém průmyslu
  • zázemí stabilní a silné společnost