Jobs Description

  • Mezioperační kontrolor/ka
  • PARTEC a.s.
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • předchozí zkušenost s kontrolou kvality výhodou
  • Uherský Ostroh
  • Práce na plný úvazek
  • Stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování, občerstvení na pracovišti
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis pouze ve formátu PDF)
    +420 572 420 726
    osobně na personálním oddělení
  • možný ihned
  • 4.5.2017
  • 4.5.2017
  • 4.5.2017

Přední výrobce automatizovaných a poloautomatizovaných výrobních linek pro automobilový průmysl a zároveň hlavn dodavatel elektrotechniky pro skupinu Bosch GmbH hledá kandidát/ky pro obsazení pozice Mezioperační kontrolor/ka kvality do výroby.

Náplň práce:

  • provádění namátkové kontroly ve výrobním procesu
  • dodržování pravidel systému řízení jakosti
  • kontrola kvality komponentů a výrobků
  • zápis výsledků kontroly

Požadujeme:

  • orientace v technické dokumentaci, znalost práce s měřidly
  • pracovní disciplína a pečlivost
  • práce v třísměnném provozu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
  • možnost profesního růstu
  • zajímavé mzdové ohodnocení, stabilizační odměnu, osobní ohodnocení
  • příspěvek na závodní stravování
  • nástup možný IHNED