Jobs Description

  • Montážní dělnice elektronických zařízení
  • EUROTEC, k.s
  • Uherský Ostroh
  • práce na plný úvazek
  • možnost dalšího odborného vzdělávání a rozvoje, příspěvky na závodní stravování, stabilizační odměna, osobní ohodnocení
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis pouze ve formátu PDF)
    +420 572 420 726
    osobně na personálním oddělení
  • možný ihned
  • 29.3.2017
  • 1.8.2016
  • 31.12.2050

Výrobce elektronických a elektrotechnických komponentů pro automobilový a spotřební průmysl, Eurotec, k.s., přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici montážní dělnice elektronických zařízení.

Náplň práce

  • montáž drobných komponentů pro automobilový a spotřební průmysl
  • jedná se o práci v třísměnném provozu se všemi zákonnými příplatky

Nabízíme

  • fyzicky nenáročnou práci
  • čisté pracovní prostředí bez zdravotních rizik
  • interní zaškolení s možností dalšího odborného vzdělávání a rozvoje
  • příspěvky na závodní stravování
  • stabilizační odměnu, osobní ohodnocení

Požadujeme

  • zručnost a spolehlivost
  • dobrý zrak