Jobs Description

  • Projektový manažer vstřikování plastů
  • Eurotec k.s.
  • SŠ/VŠ (strojní/technické)
  • Zkušenosti z plastikářského průmyslu
  • Aktivní znalost AJ nebo NJ
  • Uherský Ostroh
  • práce na plný úvazek
  • vánoční bonusy, příspěvek na závodní stravování
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis ve formátu PDF)
    nebo +420 572 420 713
    nebo osobně na personálním oddělení
  • možný ihned nebo dle dohody
  • 20.12.2018
  • 20.12.2099

Náplň práce:

  • Řízení poptávek – dle požadavků zákazníka reagovat na poptávané díly nabídkami a předběžnými kalkulacemi
  • Převzetí nových projektů – schválené projekty zařadit do systému a zpracovat výrobní analýzu pro zákazníka
  • Aktualizace změn u jednotlivých projektů
  • Komunikace se zákazníkem/dodavateli o zajištění potřeb v přípravách jednotlivých projektů
  • Řízení korekcí – plánování harmonogramu korekcí se zákazníkem, koordinování činností až do PPAP
  • Uvolňování nástroje pro výrobu

Požadujeme:

  • Znalost řízení jakosti v automotive systémech
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Analytické a logické myšlení

Nabízíme:

  • Zázemí silné stabilní prosperující společnosti s dlouholetou tradicí, která je inovativní a snaží se být vždy o krok vpřed
  • Náročnou, odbornou, zajímavou práci s důrazem na spokojenost zákazníka, možnost seberealizace
  • Moderní provozy vybavené špičkovou technologií
  • Odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • Pravidelné vánoční bonusy, odměny dle výkonu
  • Možnost kurzů AJ, odborných školení a rozvoje profesních dovedností