Jobs Description

  • Průmyslový inženýr
  • Eurotec, k.s.
  • SŠ/ VŠ v oboru průmyslového inženýrství nebo technického směru
  • zkušenosti s procesním, průmyslovým inženýrstvím a optimalizací výroby s praxí min. 2 roky
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Uherský Ostroh
  • Práce na plný úvazek
  • Moderní provozy vybavené špičkovou technologií, možnost odborného vzdělávání a rozvoje, jazykové vzdělávání
  • personalni@eurotec-ks.cz | +420 572 420 726
  • možný ihned nebo dle dohody
  • 15.8.2017
  • 15.8.2017
  • 15.8.2066

Výrobce elektronických a elektrotechnických komponentů pro automobilový a spotřební průmysl, Eurotec, k.s., přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici Průmyslový inženýr.

Náplň práce:

  • Navrhování a realizace opatření ke zlepšení a optimalizaci procesů ve výrobním podniku s cílem zvyšování efektivity (eliminace plýtvání).
  • Provádění snímků pracovního dne, momentového pozorování dělnických profesí, měření, normování spotřeby času a výkonu pro současné a nové výrobní programy.
  • Vytváření procesních map, provádění návrhů správného toku materiálu a výrobního procesu.
  • Součinnost s plánováním výroby, spolupracování při vytváření layoutů pracovišť s využitím metod PI, implementování jednotlivých nástrojů štíhlé výroby.
  • Školení zaměstnanců v oblasti štíhlé výroby, spolupracování s kolegy na neustálém zlepšování, zvyšování efektivity a standardizaci procesů.

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ v oboru průmyslového inženýrství nebo technického směru se zkušeností s procesním, průmyslovým inženýrstvím a optimalizací výroby s praxí min. 2 roky.
  • Znalost MS Office, znalost AutoCAD 2D výhodou, základní znalost norem ISO 9001, výhodou znalost ISO TS 16949.
  • Proaktivní přístup, tvůrčí a inovativní myšlení, zodpovědnost, zájem o odborný rozvoj, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

  • Zázemí silné stabilní prosperující společnosti s dlouholetou tradicí, která je inovativní a snaží se být vždy o krok vpřed.
  • Náročnou práci na nových projektech v dynamickém automotive oboru.
  • Moderní provozy vybavené špičkovou technologií.
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání a rozvoje.
  • Jazykové vzdělávání.
  • Nástup možný ihned/dohodou.