Jobs Description

  • Skladník/skladnice
  • Eurotec, k.s.
  • SŠ vzdělání (maturita není podmínkou)
  • výhodou
  • Uherský Ostroh
  • Práce na plný úvazek
  • Stabilizační prémie 1000 Kč měsíčně, vánoční bonusy, příspěvek na závodní stravování
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis ve formátu PDF)
    nebo +420 572 420 713
    nebo osobně na personálním oddělení
  • IHNED nebo dle dohody
  • 15.4.2019
  • 15.4.2019
  • 15.4.2030

Hledáte dlouhodobou práci ve stabilní společnosti? Máte zkušenosti s prací ve skladu, umíte obsluhovat ruční VZV?

Pokud ano, pak tedy právě na Vás čeká tým Vašich budoucích parťáků v Uherském Ostrohu.

Co vás čeká?

  • Příjem a množstevní kontrola materiálu
  • Označení vstupním datem, značení materiálu identifikačním číslem
  • Naskladnění a výdej materiálu ze skladu do výroby
  • Odpis materiálu do zakázek v systému HOC
  • Řízení automatického regálového zakladačového systému
  • Manipulace s elektrickým ručním vysokozdvižným vozíkem
  • Evidence, sledování stavu a odpis materiálových zásob na skladových kartách a v PC

Co očekáváme od Vás:

  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • Odpovědnost, svědomitost, přesnost
  • Uživatelskou znalost PC

Nabízíme Vám:

  • Adekvátní mzdové ohodnocení
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Příspěvek na závodní stravování