Jobs Description

  • Strojírenský technolog
  • Eurotec k.s.
  • SŠ/VŠ strojní, elektro nebo elektrotechnického zaměření
  • Znalost německého (případně anglického) jazyka na komunikativní úrovni výhodou
  • Uherský Ostroh
  • práce na plný úvazek
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis ve formátu PDF)
    nebo +420 572 420 713
    nebo osobně na personálním oddělení
  • možný ihned nebo dle dohody
  • 14.12.2018
  • 14.12.2099

Náplň práce:

  • Zajišťuje technologickou přípravu výroby
  • Zajišťuje proces zavádění nových výrobků včetně projektového řízení
  • Vytváří technologické postupy, metodické pokyny
  • Podpora při zavádění nových technologií do výrobního procesu
  • Podílí se na vývoji výrobních, popřípadě kontrolních přípravků
  • Stanovuje způsob uspořádání, průběh a technologické podmínky výroby, výrobních a provozních zařízení, spolupracuje s oddělením jakosti, vedoucími pracovníky, aby byla průběžně zlepšována výkonnost výrobních linek
  • Koordinuje výrobu vzorků pro nové produkty a při změnách stávajících výrob

Požadujeme:

  • Znalost čtení technické dokumentace, hluboké pochopení technologických postupů
  • Technické tvůrčí myšlení
  • Schopnost hledat a zavádět nové výrobní postupy a trendy
  • Pokročilá znalost práce MS Office
  • Zodpovědnost, svědomitost, samostatnost, ochota učit se novým věcem, časová flexibilita

Nabízíme:

  • Zázemí silné stabilní prosperující společnosti s dlouholetou tradicí, která je inovativní a snaží se být vždy o krok vpřed
  • Odbornou, zajímavou práci s důrazem na spokojenost zákazníka, možnost seberealizace
  • Moderní provozy vybavené špičkovou technologií
  • Odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • Pravidelné vánoční bonusy, příspěvek na závodní stravování a další odměny v průběhu roku dle výkonu
  • Kariérní rozvoj prostřednictvím školení souvisejících s pracovní pozicí včetně možnosti kurzů AJ