Jobs Description

  • TECHNOLOG VE VÝROBĚ PLASTŮ
  • Eurotec k.s.
  • SŠ/VŠ (plastikářská /chemická/strojní)
  • Uherský Ostroh
  • práce na plný úvazek
  • Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis pouze ve formátu PDF)
    +420 572 420 726
    osobně na personálním oddělení
  • možný IHNED / dohodou
  • 13.2.2018
  • 13.2.2018
  • 13.2.2099

Požadujeme:

  • znalost technologických postupů, systému jakosti
  • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • praxe na podobné pozici výhodou

Náplň práce:

  • zakládání technologických postupů, archivace
  • měření vlhkosti materiálů – odběr vzorků, zpracování výsledků
  • organizace pravidelné expedice a prodeje vtoků, komunikace s odběratelem
  • vypracování balících listů pro všechny výrobky

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • nástup možný IHNED / dohodou