Jobs Description

  • Údržba vstřikovacích forem
  • Eurotec k.s.
  • ÚSO/SŠ, výhodou strojírenského nebo technického zaměření
  • Uherský Ostroh
  • práce na plný úvazek
  • vánoční bonusy, příspěvek na závodní stravování
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis ve formátu PDF)
    nebo +420 572 420 713
    nebo osobně na personálním oddělení
  • možný ihned nebo dle dohody
  • 8.1.2019
  • 8.1.2019
  • 8.1.2099

Náplň práce:

  • Údržba vstřikovacích forem (demontáž, čištění, skladování)
  • Údržba vstřikolisů včetně periferií
  • Činnosti dle technologických postupů (dodržování technologické kázně)
  • Dodržování příslušných interních směrnic a norem kvality (ISO 9001, IATF 16949)

Požadujeme:

  • Vícesměnný provoz
  • Manuální zručnost
  • Základní znalost práce na PC
  • Proaktivní přístup a ochota se rozvíjet
  • Pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí silné stabilní prosperující společnosti s dlouholetou tradicí, která je inovativní a snaží se být vždy o krok vpřed
  • Odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • Nadstandardní 50% příplatek za práci v sobotu
  • Pravidelné bonusy jako např. vánoční bonusy a příspěvek na závodní stravování
  • Získaní odborné praxe v automobilovém průmyslu