Jobs Description

  • Vedoucí oddělení konstrukce
  • Eurotec, k.s.
  • SŠ/VŠ
  • technické zaměření
  • předchozí praxe v oboru konstrukce nutností
  • němčina nebo angličtina výhodou
  • Uherský Ostroh
  • Práce na plný úvazek
  • Zaškolení s možností dalšího odborného vzdělávání a rozvoje, příspěvky na závodní stravování, dobré mzdové podmínky
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis pouze ve formátu PDF)
    +420 572 420 726
    osobně na personálním oddělení
  • IHNED nebo dle dohody
  • 21.7.2017
  • 21.7.2017
  • 21.7.2018

Výrobce elektronických a elektrotechnických komponentů pro automobilový a spotřební průmysl, Eurotec, k.s., přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici Vedoucí oddělení konstrukce.

Náplň práce:

  • Konstrukční práce ve 3D systému Inventoru
  • Návrhy nových konstrukčních řešení výrobních linek, zařízení a přípravků
  • Vedení týmu konstruktérů
  • Úzká spolupráce s oddělením výroby a technologie
  • Reporting jednatelům společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Předchozí praxe v oboru konstrukce nutností
  • Technické myšlení
  • Schopnost vést lidi
  • Pozitivní a aktivní přístup k řešení problémů
  • Samostatnost a schopnost řešit zadané úlohy
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Práci na nových projektech v dynamickém automotive oboru
  • Získání vysoce odborné praxe v oboru
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání a rozvoje
  • Jazykové vzdělávání
  • Příspěvky na závodní stravování
  • Roční prémie
  • Nástup možný ihned/dohodou