Jobs Description

  • Konstruktér
  • Partec a.s.
  • SŠ/ VŠ strojního zaměření
  • Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
  • Uherský Ostroh
  • Práce na plný úvazek
  • Vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 dnů volna navíc
  • personalni@eurotec-ks.cz nebo +420 572 420 713
  • IHNED, dle dohody
  • 3.11.2016
  • 3.11.2016
  • 3.11.2020

Hledáme nové kolegy KONSTRUKTÉRY, kteří chtějí pracovat na zajímavých projektech, které posouvají kupředu obor automatizované výroby.

Co vás čeká?

  • Řešení konstrukčních úkolů v oblasti jemné mechaniky a automatizačních prvků
  • Modelování a tvorba výkresové dokumentace v programu Autodesk Inventor
  • Návrhy konstrukčních úprav stávajících výrobních linek a zařízení
  • Spolupráce napříč odděleními při vývoji nových výrobních linek
  • Zodpovědnost za správnost a aktuálnost konstrukční dokumentace

Proč pracovat právě pro nás?

  • Jsme stabilní mezinárodní společnost a chceme se dále růst!
  • Vytváříme prostředí pro rozjezd vašich nápadů a jejich úspěšnou realizaci
  • Budete pracovat v kolektivu zkušených i mladých konstruktérů, kde uplatníte své dosavadní zkušenosti a získáte nové
  • Při spolupráci napříč odděleními uvidíte výsledky své práce v akci
  • Podporujeme profesní i osobní růst ­- odborné vzdělávání a školení
  • Nabízíme motivující mzdové ohodnocení a bonusy dle individuálního hodnocení
  • Extra bonusy: 5 dní volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, vánoční bonusy, příspěvek na závodní stravování

Co musíte znát mít umět?

  • SOŠ/VŠ strojního nebo technického zaměření
  • Znalost práce v programu Inventor, popř. jiného 3D programu
  • Praxi v oboru konstrukce
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou

Zašlete nám Váš strukturovaný životopis s fotografií, rádi vás pozveme na pohovor a domluvíme se na spolupráci. Jakékoliv dotazy k výše zmíněné pozici Vám rádi zodpovíme na telefonních čísle 572 420 713

Více informací o naší společnosti naleznete na webových stránkách www.partec.cz