Jobs Description

  • Mezioperační kontrolor/ka
  • Eurotec k.s.
  • výuční list
  • 5 dní volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, vánoční bonusy, odměny za pracovní jubilea, příspěvek na závodní stravování
  • 735 174 782
  • ihned/dohodou
  • 20.2.2020
  • 20.2.2020
  • 20.2.2020

Hledáme kandidát/ky pro obsazení pozice MEZIOPERAČNÍ KONTROLOR/KA kvality do výroby.

Co Vás čeká?

  • Provádění namátkové kontroly ve výrobním procesu
  • Dodržování pravidel systému řízení jakosti
  • Kontrola kvality komponentů a výrobků
  • Zápis výsledků kontroly

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Orientace v technické dokumentaci a práce s měřidly
  • Předchozí zkušenost s kontrolou kvality výhodou
  • Pracovní disciplína a pečlivost
  • Práce ve 3-směnném provozu

Proč pracovat právě u nás?

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Extra bonus dle individuálního výkonu
  • Benefity: 5 dní volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, vánoční bonusy, odměny za pracovní jubilea, příspěvek na závodní stravování, atd.
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Stabilizační prémie 1500 Kč ke mzdě navíc
  • Nadstandardní 50% příplatek za práci v sobotu