Jobs Description

  • Montážní dělník – jemné pájení
  • Eurotec, k.s.
  • Uherský Ostroh
  • Práce na plný úvazek
  • příplatek za odpolední a noční směnu, nadstandardní příplatek 25 % při práci ve dnech pracovního klidu (sobota, neděle)
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis s fotografií)
    nebo +420 572 420 713
    nebo osobně na personálním oddělení
  • ihned/domluvou
  • 28.8.2020
  • 28.8.2020
  • 28.8.2020

Hledáme nové kolegyně na posílení současných pracovních týmů!

Náplň práce:

  • Montáž součástek
  • Lisování součástek
  • Testování dílů
  • Pájení součástek

Požadujeme:

  • Manuální zručnost – dobrá motorika rukou
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Dobrý zdravotní stav – zrak, bez alergií
  • Třísměnný provoz
  • SOU nebo SOŠ, elektrotechnické vzdělání výhodou

Nabízíme:

  • Fyzicky nenáročnou práci
  • Příjemné čisté moderní pracovní prostředí
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Možnost kariérního rozvoje a školení
  • Stabilizační prémie 1500 Kč měsíčně
  • Nadstandardní příplatek až do 50 % za práci přesčas
  • Vánoční bonusy + další výhody (např. 5 dnů volna navíc, příspěvek na firemní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, odměny za pracovní jubilea, atd.)