Jobs Description

  • Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastů
  • Eurotec, k.s.
  • SOU/SOŠ
  • Vítána na podobné pozici
  • Uherský Ostroh
  • Práce na plný úvazek, 3 směnný provoz
  • Zaměstnanecké benefity (5 dní volna navíc, penzijní připojištění, firemní stravování, stabilizační prémie, příplatky za směnování)
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis s fotografií)
    nebo +420 572 420 713
    nebo osobně na personálním oddělení
  • IHNED nebo dle dohody
  • 5.4.2019
  • 5.4.2019
  • 5.4.2020

Divize „Vstřikování plastů“ společnosti EUROTEC, k.s. se zaměřením na výrobu komponentů pro automobilový a spotřební průmysl hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici:

Pracovní náplň:

  • obsluha vstřikovacích strojů pro výrobu plastových dílů
  • vizuální kontrola plastových dílů
  • balení plastových dílů
  • praxe není podmínkou – v případě potřeby zaškolíme

Požadujeme:

  • SOU/SOŠ
  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
  • ochotu pracovat ve 3 – směnném případně nepřetržitém provoze
  • zkušenosti v oblasti vstřikování plastů případně automobilového průmyslu – výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • čisté pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity (5 dní volna navíc, penzijní připojištění, firemní stravování, stabilizační prémie, příplatky za směnování)
  • nástup možný ihned