Jobs Description

  • Seřizovač vstřikovacích strojů
  • Eurotec k.s.
  • SOU nebo SŠ technického zaměření
  • Zaměstnanecké benefity (5 dní volna navíc, penzijní připojištění, firemní stravování, stabilizační prémie, příplatky za směnování)
  • IHNED/dohodou
  • 5.3.2020
  • 5.3.2020
  • 5.3.2020

Eurotec je výrobní společnost se zaměřením na výrobu komponentů pro automobilový a spotřební průmysl. Zaměstnáváme celosvětově téměř 1000 zaměstnanců v České Republice, Německu a v Mexiku. V našem závodě v Uherském Ostrohu je jedna z našich klíčových kompetencí v oblasti vstřikování plastů. Tam vyrábíme přes 1 milion dílů každý týden, které montujeme do sestav v našich ostatních odděleních pomocí automatizovaných výrobních linek a dodáváme je našim mezinárodním zákazníkům jako pevně zavedený dodavatel systémů. Precizní nástroje pro vstřikování plastů a dlouhodobé zkušenosti v oblasti procesů jsou základem vysoké kvality a úspěchu. Věříme, že neustálá modernizace našich technologií a investice do našich zaměstnanců jsou nejlepší cestou pro budoucí úspěchy a stabilní růst. K posílení našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH STROJŮ

Pracovní náplň:

  • nastavování a seřizování vstřikovacích strojů zn. ARBURG, BATTENFELD
  • výměna vstřikovacích forem + příprava a doplňování materiálů ke strojům
  • ovládání a tvorba programů pro manipulátory WITTMANN
  • řešení závad a následné úpravy nastavení stroje
  • dodržování technologických postupů
  • zajištění stabilního rozjezdu výroby
  • minimalizace zmetků a prostojů stroje

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru
  • znalost technologie vstřikování plastů – zkušenosti 2-3 roky výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (Excel/Word/Outlook)
  • ochota pracovat ve 3 – směnném provoze
  • zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu – výhodou
  • silné povědomí o kvalitě
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s příležitostmi dynamického růstu v oblasti vstřikování plastů
  • vysoce atraktivní finanční ohodnocení v závislosti na dosavadní praxi – 35.000 CZK – 50.000 CZK
  • možnosti profesního růstů
  • zaměstnanecké benefity (5 dní volna navíc, penzijní připojištění, firemní stravování, stabilizační prémie, příplatky za směnování)
  • příjemné pracovní prostředí s rychlými rozhodovacími procesy

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Eurotec, k.s. souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů v něm uvedených za účelem výběrového řízení na nové pracovníky.