Jobs Description

  • Vedoucí divize vstřikování plastů
  • Eurotec k.s.
  • VŠ/SŠ (strojní nebo chemické zaměření)
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Uherský Ostroh
  • Práce na plný úvazek
  • 5 dní volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, vánoční bonusy, odměny za pracovní jubilea, atd.
  • personalni@eurotec-ks.cz nebo +420 703 148 920
  • ihned/dohodou
  • 13.2.2020
  • 13.2.2020
  • 13.2.2020

Pro divizi vstřikolisování plastů hledáme zkušeného vedoucího pracovníka se znalostí řízení výroby, který povede schopný 40ti členný tým. Posuňte svoji kariéru o krok kupředu!

Co vás čeká?

  • Komplexní řízení, koordinace a kontrola výrobní činnosti provozu plasty
  • Zpracování analýz a informací o stavu výroby, hodnocení výrobních a finančních plánů
  • Vedení a motivace pracovníků v rámci svěřeného útvaru, hodnocení jejich pracovního výkonu a nábor nových pracovníků
  • Zajišťování maximální efektivity výroby, zajišťování kvality a údržba výrobních strojů a zařízení
  • Řízení auditů a komunikace se zákazníky i dodavateli
  • Navrhovaní investic, rozšiřování kapacit a reorganizace výroby
  • Sledování dodržování technologické a pracovní kázně, předpisů BOZP, PO a norem kvality

Proč u nás pracovat?

  • Nabízíme zodpovědnou práci, kde uplatníte své předchozí zkušenosti
  • Pracovní jistotu s odpovídajícím mzdovým ohodnocením
  • Zázemí silné a stabilní strojírenské společnosti
  • Systém firemních benefitů: 5 dní volna nad zákonný rámec, příspěvek na penzijní připojištění, vánoční bonusy, odměny za pracovní jubilea, atd.
  • Rozvoj svých dovedností a možnost dalšího vzdělávání a školení

Co musíte znát, mít a umět?

  • VŠ/SŠ vzdělání (strojní/chemické zaměření)
  • Praxe v oboru vstřikování plastů (min. 3 roky)
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Spolehlivost, odpovědnost, organizační a komunikační schopnosti
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis (ve formátu PDF). Jakékoliv dotazy k výše zmíněné pozici Vám rádi zodpovíme na tel. +420 703 148 920.