Jobs Description

  • Výstupní kontrolorka ve výrobě
  • Eurotec, k.s.
  • znalosti v používání měřidel a čtení technické dokumentace, předchozí zkušenost s kontrolou kvality výhodou
  • Uherský Ostroh
  • Práce na plný úvazek
  • příplatek za odpolední a noční směnu, nadstandardní příplatek 25 % při práci ve dnech pracovního klidu (sobota, neděle)
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis pouze ve formátu PDF)
    +420 572 420 726
    osobně na personálním oddělení
  • možný ihned nebo dle dohody
  • 17.8.2017
  • 17.8.2017
  • 17.8.2099

Výrobce elektronických a elektrotechnických komponentů pro automobilový a spotřební průmysl, Eurotec, k.s., přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici Výstupní kontrolorka ve výrobě.

Náplň práce:

  • kontrola kvality komponentů a výrobků na výstupní kontrole
  • zápisy výsledků kontroly
  • zodpovědnost za dodržování postupů při zjištěných vadách a neshodách

Požadujeme:

  • chuť a ochota pracovat v třísměnném provozu
  • znalosti v používání měřidel a čtení technické dokumentace
  • předchozí zkušenost s kontrolou kvality výhodou
  • pracovní disciplína a pečlivost

Nabízíme:

  • fyzicky a psychicky nenáročnou práci
  • moderní pracovní prostředí
  • interní zaškolení s možností dalšího odborného vzdělávání a rozvoje
  • příspěvky na obědy/večeře v závodní jídelně
  • stabilizační odměnu, osobní ohodnocení
  • příplatek za odpolední a noční směnu
  • nadstandardní příplatek 25 % při práci ve dnech pracovního klidu (sobota, neděle)