O společnosti

EUROTEC KONEČNÝ

spolecnost_800_342

Již více než 25 let Eurotec k.s. úspěšně poskytuje služby v oblasti výroby a kompletace komponentů pro automobilový, elektrotechnický a spotřební průmysl. Mezi naše přední zákazníky patří nadnárodní technologické společnosti, jako jsou Bosch, Siemens nebo Braun.

 

Disponujeme značnými zkušenostmi v částečně a plně automatizované montáži, osazování tištěných spojů, vstřikování plastů a konfekci kabelů. Klademe ty nejvyšší požadavky na kvalitu a neustále dále rozvíjíme výrobní technologie. Naše poloautomatizované a automatizované výrobní linky jsou na míru vyvíjeny dceřinou společnosti Partec.

 

Díky výrobním závodům v České republice a centrále v Německu můžeme nabídnout našim zákazníkům cenově výhodná a kvalitativně vysoce hodnotná řešení. Náš smysl pro odpovědnost vůči zákazníkům od fáze plánování až po náběh série, zaručuje optimální průběh zakázky.

01. Naše vize

Naší vizí je být moderní technologickou společností, která intenzivně hledá nové postupy a cesty automatizace výrobních procesů. Rostoucí portfolio spokojených zákazníků napříč všemi průmyslovými obory představuje základní kámen našeho úspěchu.

02. Naše mise

Naším posláním je neustále hledat nové postupy automatizace vedoucí ke zvýšení efektivity výrobních procesů našich klientů. Vytvářet nové trendy a ne jenom pouze slepě následovat konkurenci, neboť v dnešním rychlém světě je jedno zastavení krokem zpátky.

03. Naše hodnoty

Každý se má chovat odpovědně a eticky. Normální poctivou cestou a snažením můžeme dosáhnout velkých úspěchů. Každý má dveře nahoru otevřené bez jakýchkoliv zábran a předsudků. Člověk jen musí mít schopnosti, talent a vůli jít dopředu.

04. Naše filozofie

Kvalita je absolutně základní věc, o kterou je potřeba denně pečovat. Vždycky se najde něco, co můžeme zlepšit. Výrobek musí splňovat všechny požadavky, které jsou pro něj definované. A k tomu ještě něco navíc. To, co přidáme, nás odlišuje od konkurence.

Slovo zakladatele

Každý se má chovat odpovědně a eticky. To je moje a zároveň i celofiremní představa. Vždy jsme se snažili dát zákazníkům najevo, že co se u nás dělá, má etické kořeny a zásady. Zaměstnanci mohou normální poctivou cestou a snažením dosáhnout velkých úspěchů.

 

Snažíme se vytvořit takové podmínky a základy, které dávají našim zaměstnancům jistotu do budoucna. Firma je stabilní a cíle má nastavené tak, aby se každý na nich mohl podílet. Každý má dveře nahoru otevřené bez jakýchkoliv zábran a předsudků. Člověk jen musí mít schopnosti, talent a vůli jít dopředu.

Vladimír Konečný
zakladatel Eurotec k.s. a Partec a.s.

Historie společnosti

1987

Konecny Gerätebau GmbH

 

Firma byla založena v roce 1987 a byla zpočátku činná v oblasti osazování tištěných spojů a sestav.

stabilita_370_223

1991

Založení Eurotec k.s.

 

Po zřízení firmy Eurotec k.s. v roce 1991 se německá centrála zaměřila na péči o zákazníka, nákup a logistiku, výroba byla postupně převáděna do České republiky. Německé sídlo společnosti v Karlsruhe aktuálně zaměstnává 15 pracovníků.

Marek Malůšek © Fotografie 2016

2003

Založení samostatného závodu pro montáž elektroniky ve Veselí nad Moravou

IMG_9700

2007

Vznik divize vstřikování plastů

 

V roce 2007 se k výrobnímu programu přidala také nově vzniklá divize pro vstřikování plastů.

Bosch_Global_Supplier_2015_029

2015

Eurotec / Konecny získal ocenění Bosch Global Supplier Award

 

Naše společnost Eurotec, k. s. / Konecny Gerätebau obdržela 16. července 2015 významné ocenění „Bosch Global Supplier Award 2015“ od svého zákazníka Robert Bosch GmbH. Eurotec / Konecny obdržel cenu v kategorii Elektronika / elektromechanika. Tímto oceněním společnost Robert Bosch GmbH vyznamenává nadprůměrný výkon v oblasti výroby a dodávek výrobků nebo služeb – a to zejména v oblastech kvality, nákladů, logistiky a inovací.

rozsireni-vyroby

2016

Rozšíření výrobních prostor

 

Firma Eurotec, k.s., na začátku roku 2016 dokončila nadstavbu dvou stávajících výrobních hal ve výrobním areálu v Uherském Ostrohu. Tímto opatřením se vytvoří další kapacity pro každoročně rostoucí objem výroby. Nadstavbou obou hal se získá navíc 2400 m2 výrobních prostor. Ve dvou výrobních závodech je nyní zaměstnáno 800 pracovníků.


VÝROBNÍ ZÁVOD UH. OSTROH

EUROTEC, k.s. Na Zámecké 725
CZ-68724 Uherský Ostroh
VÝROBNÍ ZÁVOD VESELÍ N. MORAVOU

EUROTEC, k.s. Kollárova 1670
CZ-69801 Veselí nad Moravou
OBCHODNÍ CENTRÁLA

Konecny Gerätebau GmbH Greschbachstraße 20
76229 Karlsruhe, Germany