Jobs Description

  • Plánovač výroby se zaměřením na elektrotechniku
  • Eurotec k.s.
  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • Zkušenosti s řízením výrobních procesů, zásobování a logistikou v oblasti elektrotechniky
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Veselí nad Moravou
  • Hlavní pracovní poměr
  • Velké množství benefitů jako např. 5 dní volna navíc, odborné a jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, vánoční bonusy, příspěvek na závodní stravování, atd.
  • ihned/dohodou
  • 1.12.2023
  • 1.12.2023
  • 1.12.2023

Co bude Vaše pracovní náplň

  • Řízení a koordinace nových a stávajících projektů výroby speciálních zakázek v oblasti osazování desek plošných spojů, pájení, či produktů IoT
  • Komunikace s našimi zákazníky v oblasti řízení dodávek a výroby produktů
  • Analýza potřeb zákazníka a následné přípravy plánů výroby a zásobování
  • Plánování a řízení výrobních procesů, zásobování a logistiky
  • Zajišťování správného plánování a koordinace výroby (montáže) a dodávky jednotlivých zakázek od naskladnění materiálu, výrobu až po expedici produktu k zákazníkovi
  • Podílení se na optimalizaci plánování výroby, logistiky a snižování nákladů
  • Spolupráce s interními odděleními (nákup, výroba a kvalita s externími dodavateli a logistickými partnery)

Váš profil

  • Zkušenosti s řízením výrobních procesů, zásobování a logistikou v oblasti elektrotechniky (popřípadě nás umíte přesvědčit, že tyto zkušenosti umíte rychle získat v nové pozici)
  • Znalost práce s MS Office
  • Výborné komunikační dovednosti, důslednost, spolehlivost

Co Vám nabízíme

  • Moderní provozy vybavené špičkovou technologií a softwarovým řešením
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost odborných školení a rozvoje profesních dovedností
  • Zázemí silné stabilní prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
  • Odbornou a zajímavou práci, možnost seberealizace
  • Atraktivní benefity: 5 dnů volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, jazykové kurzy
  • Vánoční odměny

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Eurotec, k.s. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů v něm uvedených za účelem výběrového řízení na nové pracovníky.