Jobs Description

  • Údržba vstřikovacích forem a strojů
  • Eurotec k.s.
  • ÚSO/SŠ
  • Praxe v oboru údržby vstřikovacích forem
  • Extra bonusy dle individuálního výkonu, 5 dní volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, vánoční bonusy
  • personalni@eurotec-ks.cz nebo +420 572 420 713
  • Hned/dohodou
  • 5.3.2020
  • 5.3.2020
  • 5.3.2020

Divize „Vstřikování plastů“ společnosti EUROTEC, k.s. se zaměřením na komponenty pro automobilový a spotřební průmysl hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici:

Údržbář vstřikovacích forem a strojů

 Pracovní náplň:

  • údržba a opravy vstřikovacích forem
  • údržba a provozní opravy vstřikovacích strojů, periférií a ostatních výrobních zařízení
  • analýza možných příčin vzniku poruch na formách a strojích
  • práce s technickou dokumentací
  • dodržování pracovních, kvalitativních a technologických postupů
  • komunikace a spolupráce s ostatními kolegy

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru – obor nástrojař výhodou
  • orientace v technické dokumentaci
  • uživatelská znalost práce na PC (Excel/Word/Outlook)
  • práce ve 3 – směnném provoze
  • vyhláška č. 50 – výhodou
  • orientace ve standardech ISO 9001 a IATF 16949 – výhodou
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na dosavadní praxi
  • možnost profesního růstu
  • zaměstnanecké benefity (5 dní volna navíc, penzijní připojištění, firemní stravování, stabilizační prémie, příplatky za směnování)
  • nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s fotografií, rádi vás pozveme na pohovor. Jakékoliv dotazy k výše zmíněné pozici rádi zodpovíme na tel. 735 174 782.Více informací o naší společnosti naleznete na webových stránkách www.eurotec-ks.cz