Jobs Description

  • Výrobní technolog
  • Eurotec k.s.
  • Středoškolské vzdělání – technického směru
  • Zkušenosti z výrobní společnosti; znalost FMEA
  • Anglický jazyk - komunikativní znalost
  • Veselí nad Moravou
  • Hlavní pracovní poměr
  • Balíček firemních benefitů jako např. 5 dnů volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, vánoční odměny
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis s fotografií)
    nebo +420 572 420 713
    nebo osobně na personálním oddělení
  • ihned/dohodou
  • 25.7.2023
  • 25.7.2023
  • 25.7.2023

V závodě ve Veselí nad Moravou se stanete součástí týmu, který sestavuje elektrotechnické komponenty a celky na poloautomatických a automatických výrobních linkách, kompletuje kabelové svazky, provádí osazování desek plošných spojů jak technologií SMD, tak i THT, automatickou optickou kontrolou osazení a zapájení SMD komponentů, strojním pájením (reflow i pájení vlnou), kompletací, selektivním pájením a testováním elektronických sestav (jak FT tak i ICT) na výrobních zařízení vlastní konstrukce.

Vaše pracovní náplň

  • Vytváření technologických postupů pro naše výrobní střediska
  • Komunikace s dodavateli ohledně materiálů
  • Provádění výrobních analýz pro nové projekty
  • Návrhy balení pro nové výrobky
  • Zavádění a kontrola výrobních norem
  • Návrhy, kontrola a objednávání pájecích šablon
  • Provádění kalibraci přístrojů, zajišťování externí kalibrace
  • Vytváření FMEA a kontrolních plánů

Váš profil

  • SŠ vzdělání – technického směru
  • Zkušenosti z výrobní společnosti, znalost FMEA
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost MS Office (Excel)
  • Výborné komunikační dovednosti, důslednost, spolehlivost

Co Vám nabízíme

  • Moderní provozy vybavené špičkovou technologií a softwarovým řešením
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost odborných školení a rozvoje profesních dovedností
  • Zázemí silné stabilní prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
  • Odbornou a zajímavou práci, možnost seberealizace
  • Atraktivní benefity: 5 dnů volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, jazykové kurzy
  • Vánoční odměny

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Eurotec, k.s. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů v něm uvedených za účelem výběrového řízení na nové pracovníky.